about-img

Míli priatelia!


Niekto múdry raz povedal úžasnú vetu: "Na svete neexistuje škaredá žena. Sú len dva typy žien, upravená a neupravená." S touto myšlienkou dnes pristupujem ku každej žene, ktorá prichádza do salónu Star-a Visage. Ale to isté platí aj o mužoch. Tí k nám prichádzajú čoraz viac, pretože si začínajú uvedomovať, že aj ich vzhľad je dôležitý. To ma, samozrejme, ako ženu teší. Rada tvorím a motivuje ma každý výsledok ktorý zákazníka urobí spokojným. Každý nový deň strávený v salóne je pre mňa výzvou na zdokonaľovanie sa.

Som typ človeka, ktorého baví dynamická práca s ľuďmi, nadväzovanie nových kontaktov, či priateľstiev. Podnikanie nie je iba zárobkom. Otvoriť salón krásy je zodpovednosť voči návštevníkom, záväzok dať im k dispozícii svoje tvorivé schopnosti. Čím viac usmievavých tvárí odo mňa odchádza, tým viac si uvedomujem, že všetko úsilie stojí za to.

Začiatky salónu boli neisté a ťažké, tak ako väčšina nových vecí, do ktorých sa človek s prvotným nadšením pustí. Moje odhodlanie robiť niečo nové, čo v Šamoríne (roku 2003) nikto neposkytoval, bola cesta do neznáma. Mám však úžasnú rodinu, ktorá mi bola a je oporou pri napĺňaní mojich predstáv. Mám to šťastie, že som vyrastala v rodine, v ktorej vládlo porozumenie a pohoda. Prijala som dar, ktorý sa snažím odovzdávať ďalej aj prostredníctvom svojej práce. Príjemná atmosféra, priateľstvo a trvalé vzťahy sú veľkou devízou v čase nastupujúcej konkurencie. Byť krásnym predsa znamená byť v súlade so svojim vnútorným prežívaním a zovňajškom. Robiť ľudí krajšími a zároveň šťastnejšími je môj cieľ.

Vitajte v centre redukcie hmotnosti, v salóne Star-a Visage!
Adriana Stará

 • Byť fit si vyžaduje správny prístup k životospráve a tréningu. Základom na udržiavanie dobrej kondície je nastavenie vhodného jedálnička a pravidelná telesná aktivita. Ak ste sa rozhodli začať cvičiť, potom určite oceníte naše fitness vybavenie. Máme k dispozícii najnovšie stroje na aeróbne cvičenie, vrátane cvičenia v podtlaku či ohrevu infražiarením. Viac informácií nájdete v časti Služby. U nás nájdete:
  • fitness stroje na aeróbne cvičenie
  • nastavenie tréningového programu
  • doplnkové fitness vybavenie a služby
  Ešte ste u nás neboli? Neočakávajte "klasické" fitness plné veľkých činiek. Orientujeme sa na prirodezené cvičenie s vlastnou váhou zamerané na redukciu tuku a zlepšenie kondície. Do nášho fitness pozývame dámy aj pánov nielen zo Šamorína!
 • Každá žena sa chce cítiť krásna. Nie je to pritom vôbec ťažké, niekedy stačia malé zmeny a krása každej ženy sa naplno prejaví. U ná smôžete využiť služby nechtového dizajnu, kozmetiky, vizážistky či kaderníctva. Ak si myslíte, že si váš stav žiada hlbšiu premenu, máme pre vás špeciálny program "Super zmenáreň". Vrámci neho sa postaráme o vašu kompletnú zmenu. Začneme bezpaltnou konzultáciou, detekciou metabolického typu, nastavením programu, poradenstvom, pokračujeme cvičením, líčením atď. Viac informácií v tomto článku.
 • Zmeniť stravovacie návyky nie je jednoduché. Je možné, že vám na začiatku odporúčime detoxikáciu organizmu. Vyčistíme vaše telo a pripravíme ho na zmeny, ktoré ho čakajú. Správna detoxikácia naštartuje diétu, vyplaví z tela nežiadúce látky a vráti vám stratenú silu prostredníctvom zlepšeného metabolizmu. Dôležitou súčasťou správneho a efektívneho chudnutia je aj vyvážená Ph hladina organizmu - poradíme ako telo odkysliť a zbaviť zbytočných toxínov - len odkyslené telo dokáže správne spolupracovať. Ponúkame veľmi účinné prípravky na detoxikáciu organizmu.
 • Základom dlhodobého efektu zmeny v stravovaní nie je razantná diéta, ale dlhodobá zmena prístupu k stravovaniu. Strava musí byť vyvážená a zmena musí byť udržateľná. Adri vám ako uznávaný dietológ poradí, ako nastaviť správnu diétu, pripraví vám jedálniček a dozrie na to, aby sa nedostavili nežiadúce účinky diéty. V prípade vyššej nadváhy nasadíme bielkovinovú diétu minimalne na 14 dní - táto dieta pomáha veľmi výrazne naštartovať metabolizmus a dostať telo tam, kde ho potrebujeme - aby spolupracovalo. Mám skúsenosti z konzultácií, kde klient teoreticky všetko ovláda, ale telo je imúnne, nespolupracuje a to klientov veľmi demotivuje. Ponúkam špeciálne prepracovaný program dostupný cenovo každému , kde sa účinky dostavia do 14 dní . Následne vypracujeme jedálníček podľa individuálnych požiadaviek klienta. Každé 2-3 týždne sledujeme úbytok hmotnosti a samozrejme po dohode s klientom robime fotodokumentáciu :) Cenovo dostupné konzultácie, individuálny prístup a samozrejme profesionálne vypracovaný jedálníček šitý na mieru sú zárukou úspešného chudnutia. Od októbra 2015 ponúkame špeciálnu konzultáciu - metabolická typológia. konzultácia trvá približne 90 minút, kde zistíme pomocou špeciálnych testov o aký typ sa jedná vo vašom prípade. Zistením vášho metabolického typu získate nespočetné množstvo cenných informácií o vašom stravovaní, odhalíme chyby - zlé stravovacie návyky a naučíme Vás základy správnej a vyváženej kombinácii makroživín. Stravovanie podľa metabolickej typológie - odstraňuje tráviace ťažkosti, chuť na sladké, dojedanie po jedle, úbytok energie a z dlhodobého hľadiska pomáha zbaviť sa nežiadúcich kilogramov, potrava sa neukladá do tuku , dosiahnutie ideálnej hmotnosti bez hladovania a trápenia, ďalej pomáha pri rôznych ochoreniach ako sú alergie, chronická únava, sťažené trávenie ..... Jedlo je palivo pre naše telo - dajme nášmu telu to, čo potrebuje a verte mi - odmení sa Vám . Metabolická typológia je malý zazrak. Tešíme sa na vás.
 • Aj Vy máte problém ukazovať svoje nohy? Obliecť si krátku sukňu či vyzliecť sa do plaviek už nemusí byť taký problém. U nás vám pomôžeme zmierniť príznaky celulitídy alebo sa jej úplne zbaviť. Výborným prostriedkom je "cvičenie" na Rolleticu, ktorý prekrvuje inkriminované partie, masíruje ich a zabezpečuje zlepšenie vlastností tkaniva. Ďalšou metódou je lymfodrenáž, pri nej dochádza k rýchlemu prekrveniu a poteniu a je veľmi účinná pri ťažkostiach s celulitídou. Veľmi úspešnou metódou na liečbu celulitídy je iličková mezoterapia. Bližšie informácie o procedúre nájdete v sekcii Služby/Starostlivosť o telo.
 • Adrika je odborníčkou na dietológiu, absolvovala celý rad kurzov a školení a má množstvo certifikácií. Pozrite si ich!

Naše priestory

Nachádzame sa v nových priestoroch v samostatnej budove, využívame obe poschodia.

To sme my

Práca je naším hobby a robíme ju vždy s úsmevom.

Zaujímavosti

Star-a Visage & Fitness v číslach: Pridáte sa aj vy?

Spoznajte náš tím

Adri a jej kolegovia vám vždy radi ochotne poradia a pomôžu.