Razova vlna

Rázová vlna  je extrémne silný pulz akustickej energie prenášaný do postihnutého tkaniva formou kmitajúcej vlny. Účelom je vyprovokovania regeneračných fyziologických procesov v podkožnom tukovom tkanive. Estetická rázová vlna patrí vďaka kombinácii akustického rázu a elektrostimulácie k najúčinnejším prístrojom na trhu.

(viac…)

Body Space

Body – Space rotoped v ľahu PRESTIGE – podtlakové zariadenie, ktoré je určené predovšetkým pre zákazníkov, ktorí oceňujú kvalitu a komfort. Zariadenie výrazne zmierňuje bolesti kĺbov a chrbtice, jeho hlavnou úlohou je zlepšiť postavu a odstránenie celulitídy. Prístroj je určený pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých zákazníkov. Je vhodný aj pre zákazníkov s pohybovými problémami. Veľmi zjednodušene – je to bicyklovanie v podtlaku – v leže kde dochádza k stiredavému podtlaku čím sa výrazne prekví telo a odbúráva tuk. Tým, že klient leží, nezaľažuje kĺby ani chrbticu. Merateľné výsledky už po 6 svičeniach.

 

Kaderníctvo

Od marca 2016 sme rozšírili naše služby a ponúkame v salóne na poschodí kaderníctvo pre dámy, pánov aj deti. S kvalitnými službami na Vás čaká Kristína – mladá, kreatívna kaderníčka, ktorá ponúka:

  • vizáž
  • vlasový styling (farba, strih, účesy)
  • predlžovanie vlasov
  • zahusťovanie vlasov

Pracuje s kvalitnou vlasovou kozmetikou ALCINA.

Objednávky a poradenstvo na telefónnom čísle       0917 782 359

 

Teší sa na Vás Kristína

Nechtové štúdio

Ponúkame komplexnú starostlivosť o vaše nechty. Postaráme sa o prírodené nechty prostredníctvom japonskej manikúry a súčasne vám poskytneme špeciálnu starostlivosť o lámavé a štiepajúce sa nechty.

(viac…)

Vacuring

Poznáte to, poctivo cvičíte a na niektorých miestach sú výsledky chudnutia nebadané. V takýchto prípadoch je potrebné zamerať sa na problematické partie, akými sú väčšinou brucho, zadok a boky. VacuRing je prvý mobilný podtlakový fitness systém, ktorý počas cvičenia zabezpečí viditeľné výsledky na miestach, ktoré ste doteraz nedokázali skrotiť.

(viac…)

Vibrafit

Výskumom vibračného efektu na ľudské telo sa zaoberal východonemecký profesor Biermann. Pomocou tejto metódy mohli ruskí kozmonauti zotrvať vo vesmíre až 420 dní. Vibračná metóda sa začala používať ako súčasť tréningu holandského atletického tímu v roku 1999. USA zaviedlo túto metódu v roku 2003 ako súčasť vesmírnych programov. V súčasnej dobe vibračnú metódu pri cvičení využívajú svetové celebrity ako napriklad Claudia Schiffer, Julia Roberts, Ivana Trumpová, David Beckham, Ben Affleck, Gerge Clooney, Madonna, Demi Moore atď.

(viac…)

Vacufit

VACUFIT THERMAL je eliptický trenažér na formovanie postavy v spojení s infračerveným zariadením na rozpúšťanie tukov (teplota v infrasaune do 70°C, nastaviteľná). U nás ho fimiliárne voláme aj „Elipter“.

(viac…)

Rolletic

Rolletic vznikol na základe požiadaviek lekárov a masérov a tiež klientok, ktorým mal pomôcť pri odstraňovaní celulitídy. Behom prevádzania masáže chodidiel však dochádza k masírovaniu akupresúrnych bodov na chodidle, čo má priaznivý vplyv na vnútorné orgány a veľmi dobre pôsobí na celkový zdravotný stav.

(viac…)

Výživové poradenstvo

Obezita je v súčasnej ubehanej dobe značne rozšíreným problémom. Chudnutie je komplexný proces a strava pri chudnutí je najdôležitejším faktorom úspechu, ktorý môže zabezpečiť jeho trvalé účinky.

(viac…)

Infrasauna

Infrasauna má množstvo pozitívnych účinkov na ľudské telo. Pomáha pri redukcii váhy, podporuje krvný obeh, pomáha pri liečbe. Pozrime sa bližšie na niekoľko efektov infrasauny na ľudské telo:

(viac…)