Razova vlna

Rázová vlna  je extrémne silný pulz akustickej energie prenášaný do postihnutého tkaniva formou kmitajúcej vlny. Účelom je vyprovokovania regeneračných fyziologických procesov v podkožnom tukovom tkanive. Estetická rázová vlna patrí vďaka kombinácii akustického rázu a elektrostimulácie k najúčinnejším prístrojom na trhu.

(viac…)

Nechtové štúdio

Ponúkame komplexnú starostlivosť o vaše nechty. Postaráme sa o prírodené nechty prostredníctvom japonskej manikúry a súčasne vám poskytneme špeciálnu starostlivosť o lámavé a štiepajúce sa nechty.

(viac…)

Vacuring

Poznáte to, poctivo cvičíte a na niektorých miestach sú výsledky chudnutia nebadané. V takýchto prípadoch je potrebné zamerať sa na problematické partie, akými sú väčšinou brucho, zadok a boky. VacuRing je prvý mobilný podtlakový fitness systém, ktorý počas cvičenia zabezpečí viditeľné výsledky na miestach, ktoré ste doteraz nedokázali skrotiť.

(viac…)

Vacufit

VACUFIT THERMAL je eliptický trenažér na formovanie postavy v spojení s infračerveným zariadením na rozpúšťanie tukov (teplota v infrasaune do 70°C, nastaviteľná). U nás ho fimiliárne voláme aj „Elipter“.

(viac…)

Rolletic

Rolletic vznikol na základe požiadaviek lekárov a masérov a tiež klientok, ktorým mal pomôcť pri odstraňovaní celulitídy. Behom prevádzania masáže chodidiel však dochádza k masírovaniu akupresúrnych bodov na chodidle, čo má priaznivý vplyv na vnútorné orgány a veľmi dobre pôsobí na celkový zdravotný stav.

(viac…)

Výživové poradenstvo

Obezita je v súčasnej ubehanej dobe značne rozšíreným problémom. Chudnutie je komplexný proces a strava pri chudnutí je najdôležitejším faktorom úspechu, ktorý môže zabezpečiť jeho trvalé účinky.

(viac…)

Infrasauna

Infrasauna má množstvo pozitívnych účinkov na ľudské telo. Pomáha pri redukcii váhy, podporuje krvný obeh, pomáha pri liečbe. Pozrime sa bližšie na niekoľko efektov infrasauny na ľudské telo:

(viac…)

Kryolipolýza

Kryolipolýza predstavuje vysoko efektívnu a pre organizmus veľmi šetrnú metódu redukcie tukových tkanív. Ide o metódu riadeného ochladzovania tukových buniek na vybranej časti tela, pričom dochádza k procesu zvanému apoptóza – programového odumretia tukových buniek.

(viac…)

Lymfodrenáž

Novinkou v salóne Star-a je lymfodrenáž pomocou infračerveného tepla. Pri lymfodrenáži dochádza dochádza k rýchlemu prekrveniu a poteniu, zvyšuje sa spotreba telesnej energie, čo vedie k zvýšenému odbúravaniu kalórií a následne k úbytku hmotnosti.

(viac…)

Mezoterapia

Mezoterapia ihlou – invazívna mezoterapia s viditelnými výsledkami už po troch aplikáciách. Ošetrenie mezoterapiou nie je nijak vekovo obmedzené a aplikovať ho môžete v každom ročnom období.

(viac…)