Kavitácia

Akcia (eur): 20 Cena (eur): 25
OBJEDNAJ

Kavitácia – liposukcia bez bolesti

Kavitácia, známa ako nechirurgická liposukcia alebo liposkulptura bez skalpela, predstavuje skutočnú revolúciu v kozmetickom ošetrení tela.

Prináša podobné výsledky ako chirurgická liposukcia, avšak bez ihiel, bolesti a rizik spojených s chirurgickými zákrokmi. Jedná sa o redukciu tukových vankúšikov neinvazívnym, bezpečným a bezbolestným spôsobom, pričom nedochádza k porušeniu integrity pokožky.

Princípom ošetrenia je rozbitie membrány tukových buniek ultrazvukom. Obsah buniek sa uvoľní, dostane do mezibunkového priestoru a následne je pomocou lymfodrenáže (presoterapie) prirodzene vyplavovaný lymfatickými a močovými cestami von z tela.

Samotná fáza kavitácie trvá 20 – 90 minút v závislosti od veľkosti ošetrovanej časti tela. Na označené a presne premerané miesto je aplikovaný špeciálny gél. Jemnými pohybmi a miernym tlakom ultrazvukovej hlavice je vykonávané samotné ošetrenie. Po ukončení kavitácie nasleduje 20 minutová prístrojová lymfodrenáž, ktorá pomáha odstrániť uvoľnené a rozpustené tuky.

Výsledky sú jasne viditeľné už po prvom ošetrení!

Pred a po ošetrení je dôležité dodržiavať pitný režim s minimálnym denným prísunom tekutín 2 litre. Pre efektivnosť a maximalizáciu účinnku je vhodné opakovanie prístrojovej lymfodrenáže a zvýšenie fyzickej aktivity, ktoré podporujú odstraňovanie uvoľnených tukových buniek z tela.

Kavitáciu je možné podstúpiť raz za 7 až 10 dní. Celkový počet ošetrení je závislý od požadovaných a dosiahnutých výsledkov. Následnú udržiavaciu starostlivosť je vhodné opakovať každých 5 – 6 mesiacov (2-3 ošetrenia).