Lymfodrenáž

Akcia (eur): 5 Cena (eur): 7
OBJEDNAJ

Novinkou v salóne Star-a je lymfodrenáž pomocou infračerveného tepla. Pri lymfodrenáži dochádza dochádza k rýchlemu prekrveniu a poteniu, zvyšuje sa spotreba telesnej energie, čo vedie k zvýšenému odbúravaniu kalórií a následne k úbytku hmotnosti.

Tepelná lymfodrenáž

Je veľmi účinná aj na podporu imunity, pri ťažkostiach s celulitídou, pri reumatických ťažkostiach, zápaloch a ochoreniach tráviacich orgánov. Tepelnú lymfodrenáž bežne poskytujeme ku kavitácii. Dá sa však aplikovať aj samostatne a to v dĺžke 50 minút.

Prístrojová lymfodrenáž

Používame lymfatické nohavice, ktoré umožňujú kompresnú lymfodrenáž. Prístroj pracuje s postupujúcou tlakovou vlnou. Naplňovaním jednotlivých komôr špeciálných návlekov sa v naprogramovaných intervaloch vytvára zvolna postupujúci tlak, ktorý účinne nahradí nefungujúcu svalovú pumpu. Vznikajú ľahké, rytmické tlakové vlny od špičiek chodidiel alebo od kotníka cez lýtka, stehná a boky. Potom tlak povoluje a opät začíná nová vlna. Masáž je väčšinou vnímaná ako velmi príjemná. Už po prvej procedúre – zhruba 45 minut dosahujeme merateľné výsledky. V nohách nastupuje pocit ľahkosti, zmenšuje se objem stehien, bokov a pásu. K ošetreniu celulitídy je optimálných aspoň 10 procedur. Existujú značné individuálné rozdiely, ktoré závisia od veku a na stupni postihnutého väziva. Brušná manžeta prispieva k rýchlemu zníženiu objemu pásu i u tzv. pivného brucha u pánov. Masáž brucha podporuje trávenie a pohyblivosť čriev. Prirodzeným spôsobom sa tak aktivuje trávenie a odchod stolice.

Prístrojová lymfodrenáž je veľmi príjemná masáž odporúčame aspoň 10 procedúr a to trikrát za týždeň.