Rolletic

Akcia (eur): 4 Cena (eur): 5
OBJEDNAJ

Rolletic vznikol na základe požiadaviek lekárov a masérov a tiež klientok, ktorým mal pomôcť pri odstraňovaní celulitídy. Behom prevádzania masáže chodidiel však dochádza k masírovaniu akupresúrnych bodov na chodidle, čo má priaznivý vplyv na vnútorné orgány a veľmi dobre pôsobí na celkový zdravotný stav.

Veľmi dôležitou stránkou masáže na Rolleticu je schopnosť tvarovania postavy, odstraňovania celulitídy a následné zmenšovanie masírovaných partií (úbytok v centimetroch).

Okrem spomínanej akupresúrnej masáže má aj účinky bežnej zdravotnej masáže:

  • Podporuje prekrvenie, uvoľňuje napätie svalov, povzbudzuje látkovú výmenu, veľmi účinne napomáha k zahojeniu pooperačných jaziev.
  • Bezprostredným pôsobením Rolleticu na príslušnú oblasť vzniká účinok miestny-zlepší sa výživa kožných buniek, pokožka sa stáva pevnejšia, pružnejšia.
  • Výrazne sa zlepší metabolizmus tukového tkaniva, dochádza k urýchlenému vyprázdňovaniu povrchových žíl, lymfatických ciev, zlepšuje sa látková výmena v oblasti kože a následné zlepšenie stavu celulitídy. Účinky liečby na Rolleticu sú trvalého rázu, pretože tento stroj neodstraňuje vodu, ale pracuje s tukovými bunkami.

Každá zákazníčka, ktorá navštívi náš salón a má záujem o cvičebný program na zariadení Rolletic, dostáva dostatočné informácie a zároveň prvú masáž zdarma.

Po konzultácii sa vypracuje individuálny cvičebný program, zaevidujeme zákaznícku kartu s osobnými údajmi a nameranými mierami zákazníčky. Počas celého cvičebného programu dohliadame na správnosť cvičenia, záleží nám na každej jednej z Vás. Vieme, že naše úsilie nie je zbytočné. Počas 5-ročnej existencie nášho salónu dosahujeme veľmi dobré výsledky. Spokojnosť našich zákazníkov, klientela zo širokého okolia je ovocím nášho úsilia.